Přeskočit na obsah

O firmě

Firma Elektrodílna Huryta byla založena roku 1995 v rámci spolupráce zušlechťovacího styku se Spolkovou zemí Neměcko v oboru elektro se specializací na montáže, zapojení a kompletaci rozvodných skříní a ovládacích pultů nízkého napětí pro textilní, potravinářský, automobilový průmysl, dopravu atd. Sídlo firmy se nachází v malém městečku Luže v okrese Chrudim ve Východních čechách. Výrobní prostory firmy se nacházejí v pěkném areálu Hamzovy odborné léčebny pro děti a dospělé. Naše firma disponuje výrobními a skladovacími prostory o ploše cca 600 m2, které lze podle kapacity výroby zvýšit.

V průběhu naší několikaleté činnosti jsme kromě kompletace rozvaděčů ještě postupně zajišťovali výrobu a kompletaci kabelových svazků, ovládacích panelů a plošných spojů většinou pro zahraniční zákazníky.

Vysoká odborná úroveň našich pracovníků a kvalitní technické zázemí firmy nám umožňuje nabídnout vám služby na dobré profesionální úrovni v této oblasti. Provádíme také i externí montážní práce ve spolupráci s několika společnostmi v Pardubickém kraji.

Naše firma zaměstnává 10 až 15 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, kteří kvalitou své práce potvrzují dobré jméno naší firmy.